Animato logo

Google nás pozval do Dublinu. Tak Kamil letěl.

Zpět na přehled článků

Od 8. do 9. prosince se v Dublinu konala konference Google Partners Accelerate. Pozvány byly významné internetové reklamní agentury z Evropy, Asie a Afriky. My jsme samozřejmě patřily mezi ně!

Kamil si proto oblékl jednobarevný kilt, naučil se pár irských frází (všichni ho tu za to obdivujeme) a s pýchou vyrazil do země jetelových trojlístků. Právě tam se totiž nachází hlavní sídlo Googlu.
Naše návštěva v Dublinu je významná i pro vás

Naše návštěva v Dublinu je významná i pro vás

Elitářský přístup Googlu měl své opodstatnění. Pozval pouze 300 zástupců největších agentur z Evropy, Asie a Afriky. Své partnery na konferenci s předstihem informoval o aktuálních trendech v marketingu, kam se bude v následujících letech ubírat a jaké nástroje v návaznosti na předpokládaný vývoj firma připravuje. Agentury tak mají jedinečnou šanci už nyní uplatnit získané poznatky při práci s klienty. Jejich zákazníci tak získají náskok před konkurencí.
Účast na tak významné konferenci nás samozřejmě zahřála. Je to jako povzbuzující poplácání za dobře odvedenou práci od samotného krále. Tady nepřeháníme, na audienci nás totiž pozval samotný "král internetu".
 
Byla to motivující návštěva. Potvrdila totiž, že se dřina a nasazení v práci vyplácí.
 
Takže konec chlubení a zpět do práce! Ať neusneme na vavřínech.
 
Takhle se jí v centrále GoogluZúčastnili jsme se konference Googlu v DublinuVýhled ze sídla GoogluVýhled ze sídla Googlu 2Sídlo Googlu v DublinuSídlo Googlu v Dublinu (2)Na této tabuli hrají v sídle Googlu počítačové hryKonference v DublinuKonference Google Partners AccelerateKonference Google Partners Accelerate 5Konference Google Partners Accelerate 4Konference Google Partners Accelerate 3
Buďte v obraze! Novinky do emailu zdarma.
Aktuality
O nás
Již více než 19 let
se věnujeme tvorbě webů a e-shopů.
O váš úspěch na
internetu se dnes stará
přes 10 specialistů.
Animato je
česká firma
rodinného
charakteru.
Pro sebe i své klienty
se snažíme vytvářet
příjemné a inspirativní
prostředí, ve kterém se dobře tvoří.
Mezi hlavní hodnoty,
kterými se řídíme, patří
odbornost, vstřícnost a spolehlivost.

Optimato - internetový marketing
Mapa Optimata
telefon603 579 377
animato